Aktualności

23.10.2019

Przygotowania do najnowszego filmu Smarzowskiego

Wizyta Wojtka Smarzowskiego w Bydgoszczy i okolicy

W przestrzeni medialnej pojawia się coraz więcej informacji o najnowszym filmie Wojtka Smarzowskiego, którego producentem jest Studio Metrage. Ostatnią sobotę ekipa Studia Metrage (Wojciech Gostomczyk, Janusz Hetman, Marcin Kowalski, Marcin Szpak) spędziła w Bydgoszczy i okolicach z Wojtkiem Smarzowskim, operatorem Piotrem Sobocińskim jr (Boże Ciało, Cicha Noc, Najlepszy, Wołyń, Bogowie) i scenografem Markiem Warszewskim (Miasto 44, Najlepszy, Karbala).

Nieprzypadkowo pojawiliśmy się w Starym Fordonie, gdzie dołączył do nas Rafał Prętki ze Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu oraz w Ostromecku (tam podejmował nas Remigiusz Zawadzki z MCK). Ta wizyta miała związek z filmem pod roboczym tytułem "Wesele 2", jak na razie nie możemy ujawnić wiećej szczegółów, ostateczne ustalenia trwają i jeszcze tej jesieni będziemy mieli dla miłośników filmów Wojtka Smarzowskiego dużo dobrych informacji

Fotorelacja z wizyty Wojtka Smarzowskiego w Bydgoszczy:

Powrót

03.01.2020 Kolejna filmowa prapremiera w Bydgoszczy!

„Jak zostałem gangsterem” obejrzało prawie 500 widzów.

03.01.2020 Zachęty od PISF do najnowszej produkcji Studia Metrage

Dobra wiadomość dla miłośników talentu Wojciecha Smarzowskiego.

03.01.2020 Kończymy zdjęcia do dokumentu o Leonie Dziemaszkiewiczu i Thierry Muglerze

Możemy to ogłosić – kończymy zdjęcia do pełnometrażowego filmu dokumentalnego o Leonie Dziemaszkiewiczu i Thierry Muglerze w reżyserii Wojciecha Gostomczyka (producent – Studio Metrage).