Aktualności

23.10.2019

Przygotowania do najnowszego filmu Smarzowskiego

Wizyta Wojtka Smarzowskiego w Bydgoszczy i okolicy

W przestrzeni medialnej pojawia się coraz więcej informacji o najnowszym filmie Wojtka Smarzowskiego, którego producentem jest Studio Metrage. Ostatnią sobotę ekipa Studia Metrage (Wojciech Gostomczyk, Janusz Hetman, Marcin Kowalski, Marcin Szpak) spędziła w Bydgoszczy i okolicach z Wojtkiem Smarzowskim, operatorem Piotrem Sobocińskim jr (Boże Ciało, Cicha Noc, Najlepszy, Wołyń, Bogowie) i scenografem Markiem Warszewskim (Miasto 44, Najlepszy, Karbala).

Nieprzypadkowo pojawiliśmy się w Starym Fordonie, gdzie dołączył do nas Rafał Prętki ze Stowarzyszenia Miłośników Starego Fordonu oraz w Ostromecku (tam podejmował nas Remigiusz Zawadzki z MCK). Ta wizyta miała związek z filmem pod roboczym tytułem "Wesele 2", jak na razie nie możemy ujawnić wiećej szczegółów, ostateczne ustalenia trwają i jeszcze tej jesieni będziemy mieli dla miłośników filmów Wojtka Smarzowskiego dużo dobrych informacji

Fotorelacja z wizyty Wojtka Smarzowskiego w Bydgoszczy:

Powrót

23.10.2019 Przygotowania do najnowszego filmu Smarzowskiego

Wizyta Wojtka Smarzowskiego w Bydgoszczy i okolicy

13.09.2019 Oświadczenie w sprawie dofinansowania przez Państwowy Instytut Sztuki Filmowej filmu „Wesele 2” Wojciecha Smarzowskiego

W nawiązaniu do artykułu „Wesele 2. Wniosek Smarzowskiego o dotację od PISF musi zostać ponownie rozpatrzony” opublikowanego na łamach portalu Gazeta.pl.

21.08.2019 Studio Metrage producentem nowego filmu Wojtka Smarzowskiego

Trwają intensywne prace nad filmem „Wesele 2”, nowym obrazem reżysera Wojtka Smarzowskiego. Producentem filmu jest Studio Metrage, budżet wyniesie ponad 25 mln zł.